11 eylül 2022 kasımpaşa galatasaray maçı – Gala Sözlük
saat 20:00'da başlayacak maç. mücadelenin hakemi volkan bayarslan. bayarslan'ın bu sezon yönettiği üç süper lig maçında toplam 16 gol kaydedildi. bayarslan, geçen sezon sadece 0-1 kazandığımız altay deplasmanında ki maçımızda orta hakemdi, altay deplasmanı dışında geçen sezon orta hakem olarak görev yaptığı maçımız yok. uzun zamandır takım antrenmanı yapmayan mata haricindeki 4 yeni oyuncumuzun mücadelede süre alması bekleniyor ancak icardi'nin de süre alma ihtimali düşük gözüküyor. bunlar dışındaki iki eksiğimiz ise kart cezalısı abdülkerim bardakçı ve sakatlığı bulunan fredrik midtsjö.

saldır galatasaray!

edit: yeni transferlerimizden icardi ve mata maç kadrosunda yer almazken yusuf, rashica ve jensen yedeklerde.
kasımpaşanın kadrosunda 2 türk oyuncu görünüyor. gözden kaçan nokta, michael tırpan türk statüsünnde oynuyor.

haber
2-3 galatasaray galibiyetiyle sonuçlanan mücadele.

kanatlarda forma giyecek ya da giyebilecek yusuf, rashica gibi transferler kerem ve yunus'un performansını arttırmış gibi gözüküyor.

van aanholt ve sonradan oyuna giren seferovic dışında herkes iyiydi bence. seferovic'in problemi ne bilmiyorum ama icardi formayı aldıktan sonra bırakmaz bu gidişle.

yusuf'u sezon sonunda kadromuzda tutabilir miyiz bilemiyorum çünkü tekrar avrupa'nın büyük takımlarının radarına girecekmiş gibi geliyor. rashica ve leo dubois da az süre almalarına rağmen iyilerdi bence.

tebrikler aslanlar!