12 kasım 2022 medipol başakşehir galatasaray maçı – Gala Sözlük
akşam saat 20:00'da başlayacak mücadele. dünya kupası arasından önceki son maçımız. bu sezonun beşinci cumartesi günü karşılaşması. mücadelenin hakemi atilla karaoğlan. karaoğlan, spor toto süper lig'de bu sezonun ilk haftasında oynadığımız fraport tav antalyaspor karşılaşmasında da görev almıştı.

saldır galatasaray!
"emre belözoğlu galatasaray'a yattı" gibi cümleler sarfedilebilen maç! bu cümleleri sarfedenlerse belözoğlu'nu kulüplerinin efsanesi ilan edenler. hakemle ilgili konuşulacak bir şey olmayınca efsanelerine sardılar. allah akıl fikir versin. yanar döner olmak da en çok isminde "fener" olan bir camianın taraftarına yakışırdı cuk oturmuş!
fenerbahçenin puan kaybı sonrası gelerek kuş taifesinin şirazesini tamamen kaydıran muhteşem galibiyet. klüp efsanesi belözoğluna yattı diyenler, galatasaray 7 gol dışında sahada yoktu diyenler, artık hakemde konuşacağız diyenler ne ararsanız var. gerçekten bizim için şenlikli bir hafta sonu oldu, keşke takım tam havasını bulmuşken şu dünya kupası arası gelmeseydi. umarım takımımız bu arada ivme kaybetmez. artık sendeyiz okan hocam.