23 ekim 2022 galatasaray corendon alanyaspor maçı – Gala Sözlük
başrolünde hakemlerin olduğu maçtır. müthiş bir kareografinin hazırlandığı ve sacha boey'e gösterilen skandal kırmızı karta kadar müthiş bir oyun oynadığımız maçta bile bütün bir camianın keyfini kaçırmayı başardılar. bu maçtan sonra teknik, taktik, hoca tartışacak yok niye o oyuncu girdi de bu girmedi gibisinden konuşmalar yapacak galatasaraylılar, futbol ve hakem yorumcuları da kendisini sorgulasın!
özelinde teknik taktik futbol vs konuşmanın anlamsız olduğu maç. olan sadece bir kırmızı kart değil, iptal edilen iki nizami gol, verilmeyen en az 2 penaltı, es geçilen sarılar, ofsayt ve ilk yarı sonu kesilen ataklar barındıran maç. bu kadar etmen varken bir hocanın takımı oyunda tutması çok mümkün değil. sahaya girip top çeviren hakemlere karşı oynadığımız şu maçtan sonra bile terim vs konuşan adamın galatasaraylılığından şüphe edilmeli.
Hakem rezildi, tıpkı alanyaspor gibi... rezil bir takıma 10 kişi direnemeyen okan buruk'u mu konuşmayalım! Ölen oyuncuları değiştirmeyi es geçen, takımını hiç ama hiç hazırlamayan, kendi sahasına sinen okan buruk'u mu konuşmayacak mışız! Fatih terim bundan katbekat daha fazla doğrandığı maclardan üç puan almayı biliyordu. Siz ozaman bile fatih terim'e nasıl saldıracağınızı şaşırıyordunuz. Riyakarlar!