28 ekim 2022 vavacars fatih karagümrük galatasaray maçı – Gala Sözlük
akşam saat 20:00'da başlayacak mücadele. bu sezon üçüncü kez bir cuma günü sahaya çıkacağız. önceki iki cuma maçımızdan galibiyetle ayrılmıştık.

karşılaşmayı 7 sezondur süper lig'de düdük çalmasına karşın ilk kez bir galatasaray maçında orta hakem olarak görev alacak olan bahattin şimşek yönetecek.

takımımızda abdülkerim bardakçı ve sacha boey kırmızı kart cezalısı. yusuf demir ve kazımcan karataş'ın sakatlığı bulunuyor. bu akşamki mücadelede oynayacak olan ve oynaması beklenen muslera ve kerem ise kart ceza sınırında.

saldır galatasaray!
okan buruk'un geçen hafta ağlamalarının karşılığını aldık! yine rezil top hakemin rakibi 10 kişi bırakmısyla zar zor kazanabildik!
yine içimizdeki bazı irlandalıları görmemizi sağlamış, 0-2 kazandığımız maç.
Yine biz kötü olacağız ama takım yine top oynamadı. Oynamayacak da keza okan yetersiz. Okan'ın jesus ve şenol ile rekaber edebileceğine inanmak için ne yaşamak gerekiyor çok merak ediyorum.
artık adet olduğu üzere 4 gol atıp 2 gol ile kazandığımız maç. bunun yanında verilmeyen bir penaltı da var.

ayrıca yanlış hatırlamıyorsam, rakip kaleye 35 şut girişimi ile lig rekoru kırdığımız maç.

veriler

takımda genel olarak iki sorun var, birincisi takım boyu çok uzun, stoperler çok geride kalıyor, orta sahamız çok kolay geçiliyor.

ikincisi, ileri bölgedeki elemanlar uyumsuz, son tercihleri yanlış yapıyorlar, tecrübelerinden beklenen hüneri gösteremiyorlar.

ikisi de çözülebilecek sorunlar. ben hala hocamıza ve takımımızın kalitesine güveniyorum. bu takım uyum sağladığı zaman önünde kimse duramaz.