Adnan Öztürk – Gala Sözlük
Eski Galatasaray yöneticisi.

Eşref Hamamcıoğlu seçilirse yönetiminde yer alacağı biliniyor. Bugünki u19 maçında, Burak Elmas ve Ünal Aysal ile birlikte maçı takip etti. Eşref Hamamcıoğlu, kendisini yönetime alarak Ünal Aysal ve İnan Kıraç'ın desteğini almış gözüküyor.
---alıntı---

”11 haziran seçim, 1 hafta sonra da transferler bitmiş olur. transferler hazır, futbol direktörümüz açıklayacak”

---alıntı---

video

seçim öncesi bol keseden sallayan yönetici adayı. transferler bir haftada bitecekmiş. gelecek hoca, daha önce isimlerini kendisinin basına ateşlediği mancini ve de zerbi'den de iyi olacakmış. futbol direktörü olarak hüseyin eroğlu ile anlaşmış.

"kasa kolaylığı zararlıdır" diyen eşref hamamcıoğlu'nu "o söylemler ben gelmeden önceydi" diyerek fena şekilde taca çıkarmıştır. zaten eşref hamamcıoğlu, adnan öztürk'ün gelişiyle kukla aday pozisyonuna düştü. ipleri de artık inan kıraç ve ünal aysal'ın elinde.

adnan öztürk, inan kıraç ve ünal aysal'dan aldığı gazla kasa kolaylığı sağlayacağını söylüyor. aynı inan kıraç, ünal aysal başkan olurken "galatasaray'a 100 milyon verecek" demişti. galatasaray'ın bugünkü borç sarmalının ana müsebbibi olan ünal aysal, başkanlığı döneminde galatasaray'a sadece 1 milyon dolar verdi onu da kısa sürede geri aldı.

kısaca vaatlerine güvenilecek insanlar değillerdir.
bu kadar donanımlı olup bu kadar astratejik davranamaz insan. ne zaman aday olduysa yanlış zamandı ne zaman uygun zaman olduğundaysa ya başkasının listesine girdi ya da başkanlık yarışından çekildi :(

özgür iradesi demek ki kendisinde değil can ve inan kıraç ağabeylerinde... zamanında ünal aysal'a en büyük ve haklı eleştirileri yapan galatasaraylının bugün kendisiyle işbirliği yapmasının başka izahı yok çünkü