alexandru cicaldau – Gala Sözlük
bu adam ilk geldiğinde ne güzel yürüyor diye bile 10 dklik skillz videoları yapıyordu bazı cahil, ayağına top değmemiş adamlar. rumen ligi bizim u liglerimizden farksız, emin olun atalay babacan rumen olsa gider onu alırdık 6.5 milyona... transferine dahil olan kim varsa inşallah kulübümüzle bir daha yan yana gelemez.
çöp gibi çöp

kazık gibi kazık

takoz gibi takoz

topçu değil, romen kazığı
Geldiği gün en azından pas atabiliyordu. Gün itibariyle yürümeye mecali yok
maalesef çok ciddi bir zarar kalemi oldu ben bu işin sonunu az çok tahmin edebiliyorum; aziz yıldırım bonservis yaklaşımı...

aziz yıldırım da berbat transferler yapar ve bunların patladığını kabul etmemek için zarardan dönmez ve aldığı bonservisin altına oyuncuyu satmazdı.

dünyada hiç kimse cicaldau'ya 8.5 milyon euro vermez. boşuna kontenjan doldurup buna maaş verip bonservisinde hata yapılmadığını iddia etmek saçmalık.

türkiye'de kim yüksek bonservis ödeyip karla satış yapmış ki? fenerin ve bejekenin fiktif işlemleri bile bu cicaldau beklentisinin yanında masum kalıyor.

biz bu cicaldau için 6.5 milyon euro bonservis ve 0.6 milyon euro da bonus harcadık. senelik maaşı da korkunç derece yüksek 1.1 milyon euro.

hali hazırda ilk sene maaşıyla 8.3 milyon euro harcadık ondan 8.5 istiyoruz :) 3 milyon euro civarında bir paraya satılıp kalan 4 yıldaki 4.4 milyon euroluk maaş ödemesinden kurtulursak hacca gidelim topluca 77 kere tavaf için...

allah yardımcımız olsun :( benim tahminim 2 milyon euro civarı bir bonservis alıp bunu da bir transfer taksidine ancak sayabilmek...
Hemen kötüleyip çöp ilan etmememiz gereken yatırımımız. Suyun karşı tarafında zajc'a edilmedik laf kalmadı fakat bu sezon ettikleri lafları yedirdi adam. Doğru hoca ile eminim Cica zajc dan daha etkili bir performans sergileyecektir.
iyi mi kötü mü vasat mı olduğuna karar verilememiş olan futbolcumuz
sat sat sat koy ... gitsin diye bir replik vardı kardeş payı dizisinde. direkt yapılması gereken varsa talibi göndersinler gitsin.
Kötü transferde hiç bir zaman suçlu ft değildir zaten, yönetim almıştır; hoca istememiştir.
https://www.youtube.com/watch?v=z_v8SALwBo8