ali sami yen – Gala Sözlük
amcaları arnavutluk'ta italyan ve rumlara karşı; kendisi ise ingilizlere karşı istanbul'da mücadele eden kurucu babalarımızdan ebedi reisimizdir. fraşerilerin ali sami'sine hakaret eden troll olarak değil vatan haini olarak yargılanmak üzere savcılıkta dosyası oluşturulmalıdır.

belli ki ingilizlere istanbul'un müslüman ahalisine kazandırdıkları; ecadadı o dönemde de işbirlikçi ingiliz muhipleri olan şimdinin konformist her devrin adamlarını hala kudurtuyor.

kendisine yapılanlar özgürlüğü kısıtlayıcı cezai müeyyidelerle ibret-i alem için karara bağlanmalıdır aksi takdirde mevzu galatasaray düşmanlığından da çıkarak infial uyandırıcı bir hal almaya başlar... ali sami yen hem tmok'un hem de türk milli takımın reisidir... kendinize gelmiyorsanız polis zoruyla çıkarılacağınız mahkemede sizi kendinize getiririz!!!

imza: babasını tanımayanların kurucu babamıza hakaret ettiği galata saray-ı ocağı taraftarları...
galatasaray spor kulübünün 1 numaralı kurucusu, iki dönem başkanı, galatasaray müzesi kurucusu ve müdürü, teknik direktörü, fubolcusu, kaptanı, milli takım oyuncusu, türkiye milli olimpiyat komitesi başkanı ve dahi futbol dışında galatasaray'ın türkiye'ye tanıttığı hemen her spor branşında lisanlı sporcusudur kendisi. kısacası galatasaray'dır, tevfik fikret'in talebesidir, şemseddin sami'nin oğu, bağımsız arnavutluk fikrinin önderleri abdi-naim-ragıp fraşeri kardeşlerinin öz yeğeni ve mehdi ile mithat fraşeri'nin amcaoğludur.

mezar mezar dolaşıp galatasaray'ın hocalarının yatırını ararken de ingilizlerden kupa ve şiltleri kaçırırken de sırf ingiliz askerini sahada yendik diye ingiliz işgal komiserine laf anlatırken de aklında sadece ve sadece galatasaray olan en büyük büyüğümüz...
Galatasaray'ı şu sözlerle kurmuştur : " Amacımız İngilizler gibi toplu halde oynamak , bir isme ve renge sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmektir. "