arda turan – Gala Sözlük
En galatasaraylı kendisidir. Galatasaray' a 13 m. Avro kazandirmayanlarin kendisini eleştirme hakkı yoktur. Hele hele uefa finallerine ancak ve ancak televizyondan izleyenlerin konuşmaya bile hakki yoktur. Sezon başına 30 alt yapı maçı izler. Sağlıklı yaşam için florya'yı kullanır. Kulüpten uzak durması gerekengillerden.
Takıma katılması için kavga çıkarılan 5 sene önce emekli olmuş futbolcu (ekonomist).
Vefasızlık yaptığımızı düşündüğüm futbolcu. Elimizde büyüdü be bu çocuk. Galatasaray'a verdiği katkılar, kazandırdığı bonservis ortada. Daha nasıl bu camianın çocuğu olabilir ki? Herkes günah işler. Günahlarını yargılamak ise bize düşmez. Bit torrent midir, u torrent midir ne iduğü belirsiz adamın kendisine yaptığı saygısızlığı asla kabul etmiyorum.
bizim elimizde büyümedi dostum

ilk fırsatta bizi satıp kaçıp gitti

camianın cocugu değildir başakcitylidir

jublesini asla bu formada yapmamalıdır
Galatasaraya yaptiği herhangi bir yanlışı yoktur. Yaptiği yanlişlar özel hayati ve Galatasarayla alakasi olmayan diğer futbol konularidir. Madridde , Barçada gittiği her yerde Galatasaray ismini hiç dilinden düşürmedi. Birakın Arda ile uğraşmayı hepinizden daha Galatasaraylidir o Alayiniza Kaptan Arda Turan
sanılanın aksine galatasaray futbolcusu üstünde forma yokken de galatasaray'ı temsil eder, dolayısıyla kendisinin galatasaray'a büyük ayıpları olmuştur. yine bu yüzdendir ki metin oktay tarihimizin en iyi futbolcusudur.
Bazılarının galatasaray efsanesi diye manşetler attığı göbekli futbolcu. Galatasaray efsanesi bonservis kazandırdığı içinse Ndiaye'de galatasaray efsanesi olabilir misal. Kendisi daha çok Atletico efsanesi olabilir en fazla.