Artem Dzyuba – Gala Sözlük
Tam bizim ligin santraforu keşke 2 yillik sözleşme yapip parçalıyı giyse ligin içinden geçer. Stoperleri sırtında taşır birde yanına Umut Bozok çekersek harika ikili olurlar. Çift haneli gol + Asist banko yapar.
Bana kalırsa bize kendi pozisyonunu kendi hazırlayabilen, çok daha hızlı, çok daha teknik bir santrfor lazım. Tıpkı abaoubakar gibi... 33 yaşında dzyuba bence bize yaramaz. Suarez var bildin mi? Hee, o lazım bize.
Bu tarz fiziğiyle oynayabilen, gol becerisi olan oyuncular Türkiye liginde her zaman iş yapar. Yaşına takılmayın genç olsa zaten Türkiye'ye gelmez. Bonservissiz alınabilecek oyunculardan.
rus basınına göre galatasaray'ın ilgilendiği kurt golcü.

dzyuba'nın menajeri, ahmet bulut'un birlikte çalıştığı jorge mendes'tir.

okan buruk'un da ahmet bulut'un kankası olduğu düşünülünce haberin doğru olma ihtimali oldukça yüksektir.

zaten dzyuba da okan buruk'un kullanmayı sevdiği tarzda bir forvettir.

pozisyon bilgisi çok üst düzeydir. ceza sahası içinde nerede duracağını çok iyi bilir. kalecilerin korkulu rüyasıdır.

en büyük handikapı ise kağnı gibi ağır olmasıdır.

son yıllarda gol attığı üst düzey takımı sayısı çok azdır. gollerini hep güçsüz takımlara karşı sıralamıştır.

transferi iyi mi olur, kötü mü olur emin olamadım.
galatasarayı net şampiyon yapar bizde daima fizikli pivot forvet iş yapmıştır... alternatifi de 18 içi vuruşçu golcü olur...

bizde yok sahte 9 yok gizli golcü yok 4-6-0 yok free role yok support striker geçin babacım burası metin oktaylarin ozdenaklarin hociclerin tanjularin koseckilerin kubilaylarin hakanlarin saunderslarin ilielerin jardellerin baroslarin nondalarin drogbalarin kulubu bize ancak net forvet lazım halili filan alıp kanat hucum çalışın yahu başsız kanatlarıne yapalım Kubilay kanatziskusu alalım bari :(
Fenerbahçeli kudurtmak için bile isteyeceğim santrfor. Kaç ay adamın kapısında yattılar, Biz 3 günde transfer ediyoruz.
birkaç sene evvel internete düşen pornografik fotoğrafları yüzünden hiçbir türk kulübünün almayacağına emin olduğum salak oğlan.
gomisin iki gömlek altı rus futbolcu. ayrıca yüklü bir kontratta istiyor. açıkçası kendisi yerine ali eren'i izlemeyi tercih ederim.