burak elmas – Gala Sözlük
galatasaray tarihinin açık ara en kötü başkanı. seçim sürecinde 100 milyon dolarlık yabancı sponsor anlaşmamız var deyip erden timur ve dinçer azaphan olmasa sponsor bulamayacak kadar beceriksiz, ekibimizle birlikte 1.5 yıldır çalışıyoruz deyip başkanlığının 6. ayında asbaşkan ve genel sekreterini kaybedecek kadar liderlikten uzak, fatih hoca ile uzun vadeli proje düşünüyoruz deyip uefa avrupa liginde gruplardan namağlup çıkmış hocayı projenin 6. ayında gönderecek kadar iş bilmez bir insan. galatasaray'ımızdan uzak olsun.
Mevcut Galatasaray Başkanı. 6 ay gibi kısa bir sürede nasıl "tarihin en kötü başkanı" olabildiği ise üniversitelerde tez konusu olur. Mazallah bir 6 ay daha kalsa kulübü jk denen oluşum seviyesine indirirdi herhalde. Kendisine Işıtan Gün gibi yönetici, Domenec Torrent gibi hoca yakışırdı zaten ki onlarla da çalıştı. Dilerim bir daha bu kulüple uzaktan yakından alakası kalmaz diyeceğim sonra Dursun Özbek'in döneceği aklıma geliyor, sıkılıyorum bunalıyorum.
ft ve trollerinin gazabına uğrayarak haksızlık yapılmış Galatasaray başkanı.
Konuşurken neden dişlerini sıkarak konuşuyor anlayamıyorum. Hayır böyle daha bir "ben başkanım" mı oluyor acaba? Ayrıca kendisi, tff binasında hocasını savunmak için masaya öyle bir yumruk vurmuştur ki hocasının cezası 5 maçtan 5 maça düşmüştür.

video

gerçekten anlamadım burak elması her yaptığı nasıl yanlış olabilir bir insan her konuda nasıl yanlış hareket edebilir bu kadar... çeyrek asır önce süleyman demirelden şilt alıyordun mesut yılmazla oturup kalkıyordun :( ben bir şey anlamadım yani başarısız olacağını adım gibi biliyordum da bu kadar berbat bir dönem olacağını tahmin eden vardıysa gelsin fütürolog olsun...

şu son olayı bile saçmalayarak bitirdi :(
ibrasızlığın ardından hırsına ve koltuk sevdasına yenik düşmeyip seçim kararı almıştır.

galatasaray daha önce bunu yapabilecek kadar mert olmayanları da görmüştür.
Hocasıyla(*), yöneticisiyle(*), fbli pr grubuyla çok itici bir voltran oluşturan kişi.

Anadolu Efes-Galatasaray eşleşmesinin ilk maçında zaten maçı izlememen gereken yerden izlemişsin, ikinci maçta buna izin verilmemiş, çıkıp locada izlemek yerine salonu terkediyorsun. Ya bir insanın her hareketi mi şov ve rüzgar olur. Hayır, amacın ne? Terim'in üzerine saldığınız trolleri bu sefer de Ataman'ın üzerine mi salacaksınız? Ergin hoca konuyla alakası yokken özür diliyor çünkü yaptığınız şov yine bir güruhu etkiliyor, hakaretler ediliyor sosyal medyada adama. Siz de anladınız tabi bizim taraftarın içinde bir güruh var kime yönlendirseniz düşman oluyor. Ama biz yemedik şovunu haberin olsun.
seçim kararını da alamadı ki... üstüne bir de ben de imza vereceğim dedi onu dahi yapamadı... garabet zaten oradaydı... ve sonucunda da bir şey çıkmadı yani bir şey de planlamamış burak elmas :(