Christian Luyindama – Gala Sözlük
Marcao satılırsa yerini kendisi ile doldurmamız gerekiyor. Gidip inşallah stoperlere para vermeyiz. Süper lig'de son 10 yılda şampiyon olan takımların kaçının stoper tandemi kuvvetliydi? Stoperlerle şampiyon olunsa bu sene fenevbahçe şampiyon olurdu.
Kötü stoper, zeka yoksunu. Yaptığı hatalar evlere şenlik. Fatih Hoca yı bile çıldırttı
24 temmuz kasımpaşa maçında kaldığı yerden yardıran reis. çok az süre buldu, ama iyi değerlendirdi. kendisine doğru hareketlenen kasımpaşalı futbolcular labut gibi dağıldılar.

top kullanmazsa iyi futbolcu, ama oynayabilmesi için mutlaka iyi bir 6 gerekiyor.
biraz motıve edilse bu ligin içinden gecer.okan hoca sans verecek ve formayı alacak bence.
geçirdiği ağır sakatlık sonrası futbol hayatı mecazi anlamda biten antalyasporda forma şansı bulamadan dönen Bossumuz. takım bulursa serbest bırakılacak veya sözleşmesi feshedilecek.

ben kendisini inanılmaz hava topu üstünlüğüyle hatırlayacağım. tam hatırlamıyorum ama bir yerde galatasarayın lyundama sahadayken hiç duran top golü yemediğini duymuştum. gerçekten o ceza sahasındayken 5 metrekare yarıçapında kimse hava topuna çıkamıyor, çıksa bile doğru dürüst topla buluşamıyor. kendisi topa müdahale edemese bile varlığıyla rakibi bozuyor. Tam bir SAM bataryası hava üstünlüğü konusunda.