Erman toroğlu – Gala Sözlük
eski türkiye'nin özlem duyduğumuz ağabeylerinden. kendisi gerçekten hasta bir ankaragüçlüdür. büyüklerden beşiktaşı tutar ama atasından babasından helal lokma yemek nedir öğrenmiştir. doğru yol partisinden siyaset yapmış, soğuk hava deposu işletmeciliğinden kabzımallığa kadar aklınıza gelen her türlü helal ve riskli ticari işe girmiştir.

yeni nesil hatırlamasa da uluslararası müsabakalarını izledik bugünün cüneyt çakır ile kıyas kabul etmez babası serdar çakırla oğlunu 5'e çarp ha işte ancak erman hocanın kalibresine denk gelir; ha bu arada serdar çakır içerde mi?

neyse demem o ki adam vergi hakkı olana vergi; gümrük hakkı olana gümrük verir hazreti isa (a.s) da dediği gibi galatasaray'ın hakkını da galatasaray'a verir çünkü bizim kalibremiz roma kayzeri olmaksa fenerin kalibresi ise pompeii umumihanesinde sıra bekleyen centurion kalibresidir.

maalesef yeni türkiye'de tarafsız, şahsi menfaati dışında değerleri olan dürüst kimseler kalmadığı için ister istemez itici tavırları olsa da dürüst ve samimi erman toroğlu'na galatasaraylı kardeşlerimiz çölde vaha muamelesi yapıyor, durum bundan ibaret...
Sezon boyunca Galatasaray lehine en ufak hakem hatasında(en fazla iki tane)ortalığı ayağa kaldırmış, Galatasaray futbolcularını(özellikle muhammed kerem aktürkoğlu) sahtekarlıkla suçlamış ve hedef göstermiştir. Aynı tutumu ceza sahasına girer girmez kurşun yemiş gibi yere yığılan fbli futbolcular için söylediğini duymadığımı belirtmeliyim. Son olarak, antalyaspor maçında attığımız golde "antalyasporlu futbolcu yerde yatarken Galatasaraylı futbolcuların gol atmasını benim midem kaldırmadı, kendilerinin midesi nasıl kaldırdı?" diye zırvalamıştır.

Sezonun ilk yarısında muslera yerde yatarken sivassporlu futbolcuların gol atmasıyla ilgi aynı şeyleri söylemiş midir acaba? Tabi Galatasaray sahipsiz, ne söylersen söyle kimse çıkıp ne diyorsun demiyor hatta ilk Galatasaraylı takılan kişiler haklısın diyor o yüzden vurun bakalım vurun.

(bkz:küpeli kabzımal hakem)