fenerbahçe taraftarı – Gala Sözlük
Abartısız söylüyorum; dünya spor tarihindeki en ezik, en ikiyüzlü, duruma göre de en yüzsüz topluluk. Hatta öyleki yüzlerine tükürsen " şükür " derler.

Aralarında en yüksek iq'ya sahip olanı rambo okandır. Onun da cezai ehliyeti yok. Varın ordan hesap edin işte.

Her sene bir şekilde gaza gelirler sonra takım, kulüp farketmeksizin şamar yerler. Başkanları çıkar " dıj güçler, fetö, mossad, burger king, meksikalı karteller, andromeda galaksisi, küfürbaz haydo, zamanı geçen lale devri çocukları vb. bize düşman bizi engellemeye çalışıyor. " der, inanırlar. Bakın yazdıklarımın bir ortak kümesi bile yok ama cidden inanıyorlar. Ha birde her sene toschack oğlanı olmalarına rağmen aşırı kibirliler, bu da national geographic'de belgesel konusu olur.

Kendileri ağlama melistir.
Türkiye'nin en aptal taraftar topluluğu. Eleştirmez, sorgulamaz , koyun gibi her halta inanır. Ayrıca en futbol cahili topluluktur.
Haysiyetsiz bir topluluk. Irkçılık ve şikeyi savunmak gibi boklardan sonra şimdi de Putin lehine tezahürat yapmışlar ne diyeceğimi bilemiyorum .
nERDE BİR PİSLİK VARSA ORDA OLAN TOPLULUK . rIZA ÇALIMBAY'A YÖNELİK PANKARTLARI , RAHMETLİ SÜLEYMAN SEBA'YA KÜFÜR ETME . IRKÇILIK YAPIP UTANMADAN MİDESİ AĞRIYORDU DİYE SAVUNMA . VE SON OLARAK BİR KATİLİN LEHİNE TEZAHÜRAT YAPMA .
Sürekli ağlamalarıyla meşhur taraftar topluluğu. Mecazen değil bakın gerçekten ağlıyorlar. Dün oynanan Ümraniyespor maçında da ağlıyordu bir tanesi. Sanki son hafta şampiyonluk maçı, alt tarafı bir lig maçı. Ulan bunlar dünyaya ağlamaya mı geldi?

Not: Gerçi ben eğleniyorum orası ayrı.(*)
ENTERESAN BİR TOPLULUK BİLİM adamları tarafından araştırılmaları gerekiyor
Götü boklu Kasımpaşa'ya 6 tane attılar diye kendilerini şampiyon zanneden aptal topluluk. Haftaya Adana Demirspor elinize verecek o zaman da ağlayacaksınız.