florian grillitsch – Gala Sözlük
2022 yaz transfer döneminde ilgilendiğimiz avusturyalı önlibero. tarz olarak bize ilaç gibi gelecek bir 6 numara olma potansiyeli var. amma velakin basına sızan her potansiyelli transfer gibi transferi arap saçına dönmüş durumda. umarım problem en kısa sürede çözülür ve oyuncu takımımıza katılır.
Yine alamayıp, kendimizi binbir türlü bahaneyle avutacağımız kaliteli orta saha.
konuşulan iddialara göre, 1.5 milyon olan imza parasını 2.5 milyona çıkardığı için transferin uzadığı konuşulan futbolcu. yani harcadığımız paralara bakıp umarım böyle bir futbolcuyu 1 milyon euro için kaçırmayız. 1.5 peşin verirsin, gerisini performansa bağlı seneye yayarsın, bunu bir şekilde çözersin. umarım yönetim en kısa zamanda bu problemi çözer.
transferi yatan futbolcu.

transferin gerçekleşmemesi konusunda yönetimi çok suçlayamıyorum, çünkü bu arkadaş en başından beri Türkiyede oynamayı düşünmüyordu. büyük ihtimalle bizi ingiltere ile pazarlıkta bir fiyat yükseltme unsuru olarak kullandılar.

ha transferi gerçekleşmemesinde bir kusurları yok, ama bu transfer bitti şeklinde sızdırılmamalıydı. orada büyük bir hata yapıldı.

neyse artık önümüzdeki gerçekleşmeyecek transferlere bakıyoruz. en azından bu kuş taifesine gitmedi, o da olumlu.