gala sözlük duyuruları – Gala Sözlük
öncelikle hepiniz hoş geldiniz. bazı eksiklerimiz var bunları 1-2 hafta içerisinde gidereceğiz. bilhassa mobil versiyonu masa üstündeki gibi yayınlayacağız. gündem konusundaki sorunun farkındayız diğer tüm eleştiriler de giderilecektir.

önerilerinizi dikkate alıyoruz. lütfen geri dönüşlerinize devam edin.

taltif bölümünde de göreceğiniz üzere yanlış algılanan bir mevzuyu düzeltmek isteriz. reklam kampanyasında yanlış anlaşılmış: 1000.; 5000. ve 10000. üyeye değil girdi sayısı 1000'i geçen herkese bir gs store ürünü hediye edilecek. aynı şekilde ürünlerin maddi değeri artmak kaydıyla 5000 ve 1000 girdiyi geçen her üyemiz de.

bu arada 1 ay içerisinde youtube kanalımız da yayında olacak olup ilgili tüm gelişmeleri bu başlıktan sizlerle paylaşacağız. aslolan galatasaray'dır!
Umarım çok güzel bir hale donusturebilirsiniz. Şu kendini beğenmiş birbiri i pohpohlayan Galatasaray sözlük de ders alır. Çünkü orası tamamen bazı kişilerin kendini tatmin yeri olmuş. 3-5 kişinin birbirini gazlayip yagladigi bir yer olmuş
hiçbir gala sözlük mensubunun hakim görüşe boyun eğmesini istemiyoruz kendi şahsımıza yahut sözlüğe yapılan ve hakaret içermeyen tüm olumsuz girdileri sözlüğümüzde tutup silmeyeceğimizi taahhüt ediyoruz.

ego tatmini, algı operasyonu, linç ve rıza imali yapan bir yığın mecra zaten halihazırda var. o yüzdendir ki altlı üstlü aynı başlıkta farklı görüşler okuyabilirsiniz bu durum değişmeyecektir bizimle irtibata geçilmesinin bir hükmü yok.

elbette ki bizim de şahsi görüşlerimiz var ve çekinmeden yazıyoruz lakin her görüş değerlidir ve bizimkiyle benzer olmasının da bir manası yoktur.
sevgili gala sözlük mensupları aralarınızdaki özel mesajlaşmalarda gala sözlük kuralları geçerli değildir ondan biz ne özel mesajlara müdahil olabiliriz ne de engel olabiliriz.

sadece tavsiye olarak galatasaraylı olduğunuzu unutmamanızı isteriz. gönlü kırılan elbetteki bunu gala sözlükte ilgili başlıkta paylaşabilir ama bunda yönetim olarak yapılacak bir şeyimiz olmadığı gibi kullanım koşullarında da özel mesajlara ait bir taahhüdümüz yok.

yine de fırsatımız olursa ve ara bulmamızı isterseniz anlaşmazlıklarınızda elimizden geleni; sadece birey olarak yönetici olarak değil, yapmaya çalışırız. aslolan galatasaray!
476 numaralı girdide de yazdığımız gibi özel mesajlaşmalar kontrolümüz dışındadır burada edilen bir hakaret varsa da kullanım koşullarımıza göre diğer tüm sözlük ve forum formatlarında olduğu gibi bizde de moderasyon insiyatifi dışındadır.
yanlış ve yalan bilgi içeren girdiler de silinmektedir. herkese açık şekilde küfür kısaltması yahut hakaretamiz ifadeler de editlenmektedir. bu editler için ayrıca bir bilgilendirme yapılmamakta olup kullanım koşullarımızda da böyle bir taahhüdümüz yoktur.

herkes kendi fikrini hakaret ve küfür kısaltması olmadan da aktarabilir. sansür fikre yapılır hakaretler elbetteki editlenecektir. bu duyurularımız ve koşullarımız kabul edilerek üye olunuyor ve bundan bihabermiş gibi yazılan tüm girdiler de yanlış bilgi içerip iftiraya girdiğinden silinme işlemiyle karşılaşmaktadır.

herkes istediği her görüşü kurallara uygun olarak dile getirebilir. kural dışı yazılar tespit edildiğinde düzeltilecektir.
gala sözlük girişindeki galata saray-ı ocağı pop up'ını yeterli süre yayınlandığından kaldırdık. ihtiyaç halinde gelişmelere göre yeni pop uplar koyabiliriz. siz değerli gala sözlük mensuplarının, galatasaray neferlerinin bilgisine...
gala sözlük olarak takribi 1.5 ay gecikmeyle gala sözlük YouTube kanalını açıyoruz haftaya çekimleri gerçekleştirip tahmini ay sonunda videolar yayında olmuş olur.

ilk başta duyurduğumuz gala sözlük sohbetleri de YouTube kanalımızla beraber başlayacaktır teknik olarak birbiriyle bağlantılı götüreceğiz ve üyelerin galatasaray efsanelerine olan sorularını tek tek alıp interaktif bir şekilde cevaplandırtacağız eşzamanlı olarak.

üçüncü duyuru da haftaya talep ettiğiniz biçimsel değişikliklerin çoğu yapılmış olacak. Gerçekleşmeyen taleplerse moderasyon takdirinde olduğundan aynı kalmış olacaktır.

gala Sözlük mobil uygulamamız ise ancak ağustos ayı içinde hayata geçebilecek olup çalışmaları devam etmekte.

daha önce dile getirilen hemen hemen tüm talepler ve duyurular bunlardı. bunların dışında başkaca bir öneri ve şikayetiniz olursa mesaj atabilir yahut gala sözlük başlığına yazabilirsiniz...
Birkaç saat içinde YouTube kanalımız olan hars tv'den ilk video ile yayına başlıyoruz...
YouTube kanalımız duyurduğumuz gibi açılmış olup şu an stok yayınlar kaydediyoruz haftaya hemen her gün yeni yayın olacak kanalımız hars tv aktif olarak hizmetinizde olup gala sözlük sohbetlerini de sizlerle gerçekleştireceğiz.

gala sözlük mobil uygulamamız an itibariyle yayındadır kendi başlığında da belirttiğimiz gibi...

arka fon, ara yüz ve renkler hakkında istediğiniz değişiklikler de birkaç gün içinde yapılıp tarafınıza buradan aynı şekilde bilgi verilecektir.