gala sözlük – Gala Sözlük
Gala Sözlük interaktif online sözlük ve forum karışımı bir uygulamadır. Gayemiz Galatasaraylılar arasında fikir alışverişini gerçekleştirip Galatasaray Camiasına hizmet edecek bir Galatasaray Ansiklopedisi teşkil etmektir.

Gala Sözlük’te sansür yoktur, küfür ve hakaret olmadıkça Galatasaray ve spor çerçevesinde kalmak üzere herkes her görüşü yazabilir. Gala Sözlük’te yalan bilgiye izin verilmez, algılara değil hakikatlere yer vardır.

Gala Sözlük’te herkes birbirine saygılı olmak durumundadır. Bundan dolayı yazar engellemek, tematik mod ve ukde gibi diğer internet platformlarının hastalıklarına Gala Sözlük’te yer yoktur.

Gala Sözlük üyeliği ayrıştırıcı değil kapsayıcıdır ve bu yüzden gala sözlükte herhangi bir üyelik adaylığı yoktur. Okurluk yahut çaylaklık, Galatasaraylılıkla örtüşmeyen primitif merhalelerdir ve bu yüzden Gala Sözlük’te yokturlar.

Galatasaraylı olduğunu mülakat yoluyla ispatlayan ve kullanım koşullarını kabul eden herkes anında beklemeksizin Gala Sözlük üyesi olur.

Gala Sözlük fikir teatisine açıktır ve forum tarzı girdilere kurallar aşılıp hakarete ulaşmadıkça müsamaha gösterilir.

Gala Sözlük’te linç kültürü yoktur dolayısıyla puanlama da yoktur. On, Of, ofsayt, debe, 10 numara, haftanın, ayın, yılın, çıkmaz ayın en beğenileni denen saçmalıklara Gala Sözlük’te yer yoktur zira Galatasaraylılık mevhumu her dem doğru bildiği değerlerinin hakim toplum görüşüyle çelişmesine rağmen Ali Sami Yen ve arkadaşlarının kurucu değerlerine oradan da Gül Baba’nın dünya görüşüne kadar uzanır…

Gala Sözlük’te ihbar, şikayet, muhbir yoktur hatta ismailenver’in diğer Galatasaray platformlarında önerdiği murakebe seçeneği de yoktur zira her türlü jurnalleme Galatasaray-ı Ocağı ülküsüne terstir…

Gala Sözlük’te ceza yoktur. Gala Sözlük hiç kimsenin egosunu tatmin etme mecrası olmadığı gibi tüm Galatasaraylılardan azami katkı almayı hedefler.

Gala Sözlük’te üyeler ya vardır ya da uçmağa varmıştır. Uçmağa vardırmayacak hiçbir davranış da cezalandırılmayı hak etmez. Bununla birlikte hiçbir gala sözlük üyesi de kendi kendine hesabını kapatamaz zira Galatasaraylı kaçmaz.

Gala Sözlük’te yazılı olmayan hiçbir hiyerarşi söz konu değildir. Eşitlerin en eşiti, kayırılan, pohpohlanan yazar olamaz zira her Galatasaraylı diğer Galatasaraylının karındaşıdır ve birbirine denktir…

Gala Sözlük, ilk 1.000, ilk 5.000 ve ilk 10.000 adet geçerli girdisini giren tüm üyelerine; Gala SözlüK’e olan katkılarından ötürü Galatasaray spor kulübünün lisanslı bir ürününü hediye ederek taltif edecek olup işbu uygulama sürekli devam edecektir.
İlk izlenim olarak sınıfta kalacakmış izlenimi veren sözlük. Gündem nerede göremedim. Ya yok, ya mobilde yok ya da benim hatam. Girdiyi yazabilmek şans eseri oldu. Başlığa tıklandığında künyeye benzer pop-up çıkması yorucu. Ziyah zemin üzerine sarı göz yorucu. Galatasaray’dan çok İstanbulspor sözlüğü andırıyor.

Umarım iyi niyetle gelişebilir bir sözlük olur.
yorucu bir arayüzü var ama daha emekleme aşamasında diyebiliriz olur o kadar. ceza olmaması benim adıma olumlu bu konuda haksızlığa uğramış birisiyim çünkü, bakalım hayırlı olsun.
yeni açılmış sözlük. arayüzü çok yorucu olmuş. takip etmekte çok zorlanıyorum. umarım yakın zamanda bir düzenleme yapılır.
nice şampiyonluk entrysi girmek dileğiyle giriş yaptığım sözlük...