galatasaray sözlük – Gala Sözlük
başkanlık için aziz yıldırım'ı bile destekleyecek mideye sahip yazarların olduğu oluşum. bunun için fatih Terim'i seçim malzemesi yapmak yetiyor.
2018 yılından beri yazarlığımı onaylamadılar. Hatta adıma açılmış başlık bile var. 2017-2021 yılları arasında galatasarayımızın finans bölümünde çalıştım ve doğal olarak tüm talimatlar elimden geçti. o kadar yalan haberler, sallamalar gördüm ki anlatamam. oysa ki şuan hala yazar olan veya pilot olmuş, taptıkları birçok kişiyi patlatabilir, kesinleşmiş bilgiyi önceden haber verebilirdim. Ergen grubundan kurtulmadan hiçbir zaman iyi bir sözlük olamayacak. umarım buranın açılması, onların da seviyesini yükseltir.
tamamen ajanslarin ve pr ekiplerinin agina dusmus,parasini verirsen,aziz yildirim ve fenerbahce saksakciligi yapabilecek profesyonel yazarlar ile dolu sozluk.
suan tamamen fatih terim ile calisan ajanslarin maasli elemanlarinin terorize ettigi,galatasaray taraftarinin kontrolunden cikmis durumdadir,geriye donus cok zor olmakla birlikte umarim akillarini baslarina alir ve maasli trollerden temizlenebilip,galatasaray taraftarinin hakim oldugu haline donebilirler.
maçlarıı genellikle mackolikten takip edip yığınla boş beleş istatistiği bilimsel veri şeklinde sunup elit takılan birçok arkadaşın birbirlerini pohpohladığı bir yere döndü yakın zamanda. izlemesek inanacağız diye diye sayfalar geçiyor maç akşamı... içlerinde gözleri kör olabilecek scoutlar da yok değil
dertleri galatasaray olmayan sözlük. cumhurbaşkanı, akp ve ona oy verenlere kin kusan zihniyetin at koşturduğu sözlük. akp’ ye oy veren galatasaray taraftarına saygısı olmayan ve galatasaray’ lı gibi görmediği gibi, sayısız hakaretler barındıran sözlük. bunlara sorsanız spora siyaset bulaştı ühühühü diye ağlarlar. siyasetin, hakaretin ve saygısızlığın tüm yazıları da bunlardan çıkar. bunlara başarı akp’ li isimden gelsin asla istemezler. şampiyonlar ligi kupasını bile istemezler. bunlar böyle içi irin dolmuş, kin kusan zavallı ve hastalıklı yazar barındıran sitelerdir. vakti zamanın da ali sami yen e ana avrat küfürler etmiş çarşı denen tinerci gurubu kendi kafa yapısında olduğu için övgü dolu sözlerle enrty girmiş kadar alçalacak düzeydedirler. sorsan bunlar senden daha galatasaraylı şimdi. sen akp ye oy verdin olamazsın kafasındalar. peki o zaman kime oy atalım. söyleyin nasıl galatasaray lı olacağız.? haksızlıklara ses çıkarmayan muhalefete mi.?
neden yeni üye alımı yapılmadığını ve neden bir sözlüğe üye olurken oradan birini referans olarak göstermek gerektiğini anlamadığım interaktif sözlüktür. ekşideki çaylak onay fasilitesi bunların üyelik sisteminin yanında daha tercih edilesi kalıyor.
Bir bakıp, çıktığım güzide sözlük.

İçerisinde mükemmel yazarlar var. Her konuda, her şeye hakim yazarlar. Moderasyon ekibi de son derece kaliteli. Çok kaliteli bir platform. Fakat içerisinde her şeyi yok etmeye çalışan bir topluluk da var.

Sözlüğü bırakma sebebim ise hiçbir şeyi değiştiremeyecek olmam. Buradan çok kısa zamanda edindiğim dostlarıma ölmedim yaşıyorum diyorum.(*) Vivo!