Galatasarayda olacak seçim – Gala Sözlük
Tüm büyük GALATASARAY ailesi için yazıyorum. İmla hatam veya kırıcı bir yazım olursa af ola.

Öncelikle çok büyük sıkıntılı sezonu geride bırakarak tüm Galatasaray camiası rahatladı. Galatasaray'ın ihtiyacı olan şartlara bakarak başkan adaylarını desteklemeliyiz. Eşref Hamamcı Oğlunu tanımıyoruz başkanlık olarak neler kata bileceği hakkında bilgimiz yok ve kendisi seçim sonrası takıma katkı sağlayacak hiç bir açıklaması olmadı taki bu zamana kadar bu zamandan sonra olursa ona göre değerlendirme yaparız. Dursun Özbek ise başkanlık yaptı evet hataları olmadı mı oldu ama takım başarılara da koştu. Sosyal medyada Dursun Özbek için linç girişimi var onun için buradan yazmak istedim. Herkes her sayfa admini ilk başkanlık için paylaşımlarında bence dikkat etmeli. Galatasaray'ın kaderi söz konusu bir sene daha geçmiş sezonu yaşamak istemeyiz hangi başkan kazanırsa kazansın.
Önemli olan Galatasaray camiası önemli olan bizleriz. İsimler gelip gidicidir başarılar baki olandır. Geç transfer olan çocukları bizler taraftar olarak Hagi ile kıyaslar ondan hemen onun gibi olmasını bekler dünya sorumluluk yüklersek başarısızlık gelir. Biz tarftar olarak hatalarımızı ilk önce bilelim. Ve sosyal medya gibi yerlerde başkanlık adına yapılan paylaşımlarda admin arkadaşları bence uyaralım. Neden mi
1- Elimizde olan adayları değerlendirelim seçim vaadi ne göre.
2- Kısa sürede neler yapacaklar buna bakalım
3- Galatasaray zararı olma ihtimali nedir.
4-Başarıya nasıl bir süre zarfında ulaşırız
5- Galatasaray ilkesine uyan başkan listesi kimde var
Bunun gibi bir çok madde sıralarız yok o başkan gelirse bu oyuncu gelecek o hoca gelecek. Gibi dedi kodulara bakmayın. Taraftar olara U19 gencecik çocuklara sahip çıkalım. Oynatılmasını isteyelim keşke son 5 maçta o çocukların 3 veya 5 oynasaydı öyle kaybetseydik. Bu en önemlisi bize yeni Hasan Şanslar yeni Arda Turanlar lazım ve bizim alt yapımızda bu kalite var.
En son alt yapıdan çıkıp parlayan oyuncu kim düşünün ve ne zaman. Hocalarda oynatmıyor. Kim olursa olsun siz gencecik bir sporcu olsanız potansiyel var ama hoca oynatmıyor kalırmıydın takımda. Ne kadar seversen sev. Çocuklar ısınna ısınma yandı. Bu çok önemli. Ya Berkan vereceğimiz paraya üstüne ekleyip getson alıp alt yapıda Berkandan daha iyi oynayacak pırlanta gibi birini ekleye bilirdik. Bunu okuduğunuzda evet diyorsunuz. Bazı yapılanma hataları geçen sezon bizden çok şey götürdü.
Seçilen başkan Galatasaray haklarını tüm mecraya karşı koruya bilir olmalı. Geçmişte bıraktığımız sezon gibi 6 7 maç doğramasınlar bizi. O maçların puanlarını ekleyin ve tabi o zaman ligin durumu ne olurdu birde onu düşünerek hareket edelim.
Galatasaray'ın başarısını istemeyen çok mecra var bunu unutmayın. Şuan başkan adayı olan iki başkanın hatalarını bir kenara koyma zamanı sadece GALATASARAY çıkarları doğrultusunda hareket edelim. Umarım yeni sezon başarılar içerisinde geçer. Teşekkürler GALASÖZLÜK kendimi ifade edebilecek ve tüm Galatasaray camiası duyura bilecek bir platform oluşturduğunuz için.