Galatasaray’ın geleceği nasıl olmalı – Gala Sözlük
Merhabalar sarı kırmızıya gönül vermiş insanlar
Ben kendi adıma kim seçilirse seçilsin Galatasaray’ın tek önceliği olmalı Galatasaray’ın geleceği
Hamzalar
Ardalar
Baranlar
Bunlar şans bulmadıkça hangi hoca hangi Başkan gelirse gelsin yüzümüz gülmez gülmemelide
saha içini konuşursak şahsi fikrim yerli bir hoca -fatih terim, okan buruk veya nuri şahin-, taraftarı stada çekecek ve şampiyon olacak bir kadro.

saha dışını yani yönetim anlamında konuşursak galatasaray'ın haklarını en iyi şekilde savunan, konuştuğu zaman türkiye'de gündemi belirleyen ve özellikle gayrimenkulleri en iyi şekilde değerlendiren bir yönetim.

tabi mevcut adaylarla bunların ne kadarı gerçek olur muamma...
Yönetimler, Galatasaray'ın haklarını sonuna kadar savunmalıdır. Galatasaray yönetiminin tek önceliği Galatasaray'n başarısı ve iyiliği olmalıdır. Yönetimler için kimse Galatasaray'ın başarısından önemli olmamalıdır. Türk Futbolunu çok iyi bilen ve futbolun doğrularını yapan bir yönetim anlayışı, Galatasaray'ın geleceği olmalıdır.
Umarım Eşref bey seçilmez seçilirse çok daha kötü günler bizleri bildiriyor maddi desteği olmadığını bi projesi olmadığını açıkça söyledi
Kulubün tek bir kişinin politakası değil bütün camianın bir politakası olması lazım(Başkan Burak Elmas ın genç alıp satacağız,Atletico bilboa nın sadece bask kökenli oyuncuları oynatması gibi)

Bana kalırsa bu şöyle politikalardan biri veya bir kaçı olabilir;
1. Her sene as takımda en az bir kişi altyapıdan
Ya da 21 yaş altı oyuncu olmalı
2.her mevkide olan as oyuncunun arkasında onun yedeği bir genç olamalı(her mevki olmasa bile bir kaç mevkide de olabilir)