ismailenver – Gala Sözlük
ismailenver strikes back!!!

videoVardar Kapısından Tikveşli Yönüne baldırı çıplak bir mücahit olarak dağa çıktı İsmail enver bey memlekete hürriyet getirmek için...

Türlü Galatasaray platformundan ve tribünlerden sürülen ismailenver de Galatasaraylılara fikri hür vicdanı hür irfanı hür bir mecra oluşturmak adına gala sözlük düzüne iniyor...

i am ismailenver hence i have to stand up...

videocep delik, cepken delik,
kol delik, mintan delik,
yen delik, kaftan delik,
kevgir misin be kardeşlik !

kevgire çevirse de mitralyöz yahut hayat gailesi bize allah yeter… hasbi rabbi cellallah mahfi galbi gayrullah


; therefore, we will hold gala sözlük for the great offensive of galatasaray resurgence!

videoderviş gül baba’nın; Şemseddin sami'nin; ali sami yen'in; Tevfik fikret'in; sait halim paşanın; fethi isfendiyaroğlu'nun; emin bülend'in; kürt celal'in; kılıç ali'nin; aslan nihat'ın; baba gündüz'ün; yalçın granit'in; ali uras'ın; spor ali'nin galatasaray'ı için haydi şimdi fikir teatisine!!!

videoel ele galatasaray'ı yeniden dünyanın bir numarası yapmaya!!! ve unutmayın aslan parçaları; galatasaray ahde vefadır ondan kellidir ki kindir kin!!! her gün galatasaraya yaraşır bir şekilde gala sözlük'te bulaşacağız siz aslan parçalarıyla çünkü hedefimiz ittihad-ı galata saray-ı ocağı!!!!!

videosen gönlümüzün yıldızı canımız olsun sana feda...

videoölüm olsa vazgeçmeyiz, seni asla terk etmeyiz galatasaray! sonunu düşünen de fenerli olsun zira biz bize yeteriz; 70 kişi girer 34 kişi çıkarız!!!
geçinmeye gönlü olan geçinir, anlaşmak isteyen orta yolu bulur, telafi etmek isteyen eder, önemseyen gösterir. kısacası ben böyleyim diye bir şey yok, ben sana karşı böyleyim diye bir şey var. dikenine katlanamadığın gülü incitme, zorluğuna göğüs geremediğin yâri sevme...

ne zaman kapısını çalsam, beni buyur eden güzel insan..
Tarih bilgisi yüksek olan yazar. Keşke bu cuma ligi, pazar ligi ile ilgili daha ayrıntılı bir entry girse. Internet üzerinde düzenlendiği yıllar ile bile ilgili farklı bilgiler var.
Galatasaray sözlüğü, eskiden bilmediğim ve takip etmediğimden mütevellit kendisinin yazılarını güncel okuyamadığım ama gala sözlükte güncel takip ettiğim sözlükler tarihi efsanesi.

Not: 2001: a space odyssey'de gökten düşen monolit sayesinde bilinç kazanan homosaphiensler gibi sözlükler hakkında 2 senedir bilinç kazandığım doğrudur.