mauro icardi – Gala Sözlük
galatasaray'ımıza transferiyle ve yapılan kap açıklamasıyla kanatlı zevatı ve hamsileri kudurtmuş yıldız santrfordur. parçalıyla nice başarılara aslan!
Galatasaray'ın tarihi transfer başarısıdır.
Bu meyanda Mustafa Cengiz'e de rahmet diliyorum.
Transferinin Mustafa Cengiz başkanla ne alakası olduğunu bilmiyorum ama ben de rahmetli başkana Allah'tan rahmet diliyorum.
Futbolundan çok magazinsel kişiliğiyle konuşulan futbolcumuz.

Türk Spor basını sever böyle futbolcuları hele bizim taraftar bayılır. Eleştirecek, yerden yere vuracak adam geldi diye. Kötü oynarsa yediği yemekten, içtiği suya kadar eleştirilecek, iyi oynarsa "bizim eleştirimiz" sayesinde denecek. Taraftarımız için her türlü win-win olacak. Bence çok başarılı olacak ve bizi iyi yerlere taşıyacak. Taraftarı pek takan bir yapısı da yok. İlerleyen günlerde güzel güzel yad ederiz kendisini.
Başkan geç kalmazsa, fatih terim'in rahatlıkla gol kralı yapacağı dünyaca ünlü futbolcu. Abartısız söylüyorum Terimball ile her maç en az 2-3 tane yapıştırır. Geçen sene yakaladığımız x gol istatistikleri de bu durumun bilimsel kanıtı.
2022-2023 sezonunda müthiş performansı ve renkli kişiliği ile taraftarı adeta kendine aşık etmiş futbolcu. gerçekten taraftarı bu kadar etkileyen bir futbolcu hatırlamıyorum. eski türk filmlerindeki zengin kıza aşık fakir ama gururlu erkek gibiyiz. onunda bize gönlü var, ama zengin babasından kızı bir şekilde almamız lazım. umarım bu hikayenin sonu da eski filmlerde ki gibi mutlu son ile biter.

eğer icardiyi takımda tutmayı başaramazsak gerçekten içimiz buruk kalır. erden timur kimi getirirse getirsin taraftar tatmin olmaz. haalandı getirsen yine olmaz. haaland bize florya da davul çalabilir mi ? aşkın olayım söyleyebilir mi ? okan hocayı sırtına alıp yerlerde yuvarlanabilir mi ? bu kimya gerçekten başka bir seviye. tekrar yakalanması zor, para ile alınamayacak bir şey. samimiyet, adanmışlık, aidiyet. bu adamda hepsi var.
başlığındaki ilk entry'de transferiyle kanatlı zevatı kudurttuğundan bahsettiğim dünya yıldızı santrforumuz. spor toto süper lig 2022-23 sezonundaki performansıyla kudurtmayı bırakın infilak ettirmiştir. yaz transfer döneminde "bizim oyuncumuz" olması dileğiyle!
2. gelişi ile taraftarı çıldırtacak futbolcu. manyak olduk sayesinde sabah 5 e kadar transfer programı izliyoruz bilgi kırıntısı için. erden başkan lütfen bitir artık şu işi taraftar delirmek üzere.
tanım : 90+9 da kadıköyde fenerin çatalına çakıp 99 numaralı formayı çıkartan öz aslan. bu toprakların gördüğü en alfa striker, net.
"bizim oyuncumuz" olduğu için bugün bir kez daha allah'a şükrettiğim süperstar.