okan buruk – Gala Sözlük
dursun özbek yönetimi göreve gelirse yüksek ihtimalle yeni sezondaki hocamız olacaktır.
Fatih terim yaşarken başka bir yerli hocanın galatasaray'ın başına geçmesi sarı kırmızıya küfür etmektir. Gelsin, fatih hocamın yardımcılığını yapsın, sonra teknik direktörümüz olsun.
Yeni dönem için hiç macera aramaya gerek yok, kim başkan olursa olsun kesinlikle ilk getirilecek isim kendisi olmalıdır.

Terim hocamın gelmesini de isterim ama bizim ultra objektif bir kısım taraftarın; attığı adımı, yediği yemeği bile konuşmasını istemiyorum artık.

Kim bilir belki terim'den daha başarılı olur yıllar içerisinde. Ne galatasaraylılığından ne de teknik direktörlüğünden şüphem yok. Dilerim çok başarılı olsun.
beşiktaşlıdır... bizi emreyle beraber satmıştır... bizi 5.şampiyonluktan etmiştir Ankaragücü maçında hemen ardından Lucescu ile yine şampiyon olduğumuzdan aslında üst üste 6 şampiyonluk yaşamamızı engellemiştir... Tudor zamanında da alenen galatasarayı aşağılamıştır... beşiktaşta oynamış galatasaray efsanesi mi olur... bejekeye kadar yolun var...

kendisine bejekeli diyen ismailenver gibilerden yüz kat daha gslidir. ayağını bile feda etmiştir bu yolda. galatasaray tarihinin en büyük başarısının altında imzası vardır. galatasaray'a ihanet etmek pahasına sırf dursun özbek propagandası yapan bu tarz ismail enver gibilere prim vermeyin. okan bu camianın evladıdır.
anakronik olmayalım ayağı hain olmadan o zamanki trabzonlu sonra bize gelen soner tarafından kırıldı... 1993ü hatırlamayıp ezbere algılarla konuşmayalım... kendisi hain bir bejekelidir...

renkdaşlar hakan şükür galatasaraylıdır ama unutmayın ki fetöcüdür... afişe olmamış arkadaşlarını deşifre etmek istemez okan buruk da öyle... ne zaman ki korumasının manası kalmaz o zaman algı oluşturmaz... şahsen fetöcü olduğu için değil sadece aynı zamanda şikeci ve hain olduğu için de istemem kendisini ama tek başına bejekeli olması da yeter tıpkı Hamza hocanın fenerli olması gibi... ezcümle bu gibiler geleceğine hügo Suat gelsin Rambo yusuf gelsin daha iyi en azından helal süt emmişler...
galatasaray'ın başına geçebilmek için yanlış adımlar atan eski futbolcumuz, olası yeni teknik direktörümüz.

kendisiyle tanışıklığım yok, hangi takımı tuttuğunu bilmem. ancak öyle ya da böyle galatasaray'a mâl olmuş bir futbolcudur. futbolculuk döneminde hatalar yapmış olsa da sonra özür dileyip formayı tekrar giymiştir. o defter kapanmıştır yani.

bana göre asıl yanlışı, dönemin teknik direktörü igor tudor hakkındaki açıklamalardır. galatasaray teknik direktörüne alenen hakaret etmiştir.

son zamanlarda da her mikrofon uzatana demeç verip galatasaray'da çalışmak istediğini tekrarlaması ve lobi çalışması yapması kendisini iyice antipatik hala getiriyor. dikkat edin bütün kaşar gazeteciler okan buruk'un galatasaray'ın yeni hocası olması gerektiğini söylüyor.

yine de okan buruk tüm hatalarına rağmen galatasaray'da teknik direktör olarak bir şansı hak ediyor diye düşünüyorum. üstte yazdıklarımı okuyunca bu ne perhiz ne lahana turşusu diyebilirsiniz ama galatasaray'ın bu dönemde yerli bir hocayla devam etmesi bana göre şart. kendisinin de alternatifi bulunmuyor.

ancak kendisi bu kafayla devam ederse zor.