ünal aysal – Gala Sözlük
elemana tekmeyi basan eski başkan

keşke tekrar başkan olsada elemanı tekrar kovsa dediğim şahıs
bu gözlerin gördüğü sadece en iyi başkan değil aynı zamanda en iyi yönetici.
eleman terbiyecisi, eleman kovma sanatında usta olan eski başkanımız. tek konuda kırgınlığım var, elemanı geri çağırıp tekrar kovmalıydı.
@rosetta stone

pampa istermisin ünal başkan yine geri gelip paratörle anlaşsa ilk basın toplantısındada tekrar kovsa

hahaha
@mancini

keşke yaşansa öyle bir şey, terimi kovmak lazım her canımız sıkıldığında
Yaptığı hunharca transferler ile galatasaray'ı bankalar birliğinin kucağına atmış ex başkan. Fatih terim çok daha düşük bütçeler ile kendisi olmadan da rahatlıkla şampiyon olabilirdi.
kendisinin son ibrasızlık öncesi galatasaray düşünce derneği etkinliklerinde boy göstermesi, muhammed yasin çakmak gibi has adamlarına reklamını yaptırması ve akabinde adnan öztürk'ün 6 ay sonrasını işaret etmesi tesadüf değildir. dursun özbek'in yaptığı hamleyi ne kadar bekliyordu bilinmez ancak kendisi eğer bir iktidar mücadelesi vermek istiyorsa bunu muhtemelen eşref hamamcıoğlu üzerinden yürütmek durumundadır.
galatasaray serüvenine çok iyi başlayıp çok kötü bitiren, kulübün bugünkü borç batağında olmasının baş müsebbiplerinden eski başkan. kendisinden sonra gelen yönetime gerçek anlamda enkaz bırakmıştır.
Zamanında, fatih terim'i itibarsızlaştırmak için aralarındaki konuşmaları rasim ozan kütahyalı denen sözde galatasaraylı birisine göndermiştir.

An itibarıyla kütahyalı denen kişinin, galatasaray'ı 2015'te töhmet altında bırakan açıklamalarını hatırlatan koç ali'yi dinlerken aklıma geldi. Burda başlığı altında "ehi ehi eleman" diye kulüp efsanesiyle dalga geçen cigulilere duyurulur. Ünal aysal kimlerden medet ummuş oturup bir düşünsünler.