Yunus akgün – Gala Sözlük
Adana'da hiç de fena gelişmeyen futbolcu. Aslında bana bir sezon daha kiralayabiliriz gibi geliyor. Keza kerem'le çok benzer stilleri var. Kerem'in ters kanadında oynayacak oyuncu yaratıcı kanat rolünde, çilingir bir futbolcu olmalı. Adana'da iyice piştikten sonra kerem'in yerine monte ederiz. Ayrıca kendisini mevcut kaos ortamımıza çekmemiz ne kadar mantıklı onu da bilmiyorum.
umarım yeni sezonun ilk iki iç saha maçında homurdanmalar başlamaz
Kerem’ in iyi bir fiyata transferinin gerçekleşmesi durumunda yerini doldurabilecek oyuncu Yunus olacaktır. İyiki bonservisiyle bir takıma verilmesi son anda gerçekleşmedi.
Dün milli takımdaki ilk maçında asist yapan futbolcumuz.
Geçen sezon Adana demir formasıyla çok iyi işler yaptı ve bize çok iyi bir form grafiği ile geliyor. Aslında biz bu çocuğu iki senedir kendi formamızla izliyor olabilirdik ama gözü kör olsun o Anderlecht'in hem çocuğun kafasını karıştırdı hem transfer etmedi. Neyse bu sezon kendisini izlemek keyifli olacak.

sağ kanadında adam akıllı tek futbolcusu olmayan galatasaray'a ilaç gibi gelecek evlat.

kendisinin iki sezondur adana demirspor'da yaptıkları, galatasaray'ı bu yaz en az 5-6 milyon euro para harcamaktan kurtaracaktır.
Bir de bu herifi kiralık yolladı diye imparator fatih terim'e laf ediyorlardı. Herşeyi siz biliyorsunuz ya...
dünkü maçla ilgili belhanda, onyekuru, akbaba ve ndiaye gibi eski oyuncularımız olan adana demirsporlu futbolcuları eleştiren ezeli rakip takım holiganlarının, geçen sezon demirspor'da kiralık oynarken bizi madara ettiğini unuttukları futbolcumuz. malum holiganları duyup da maçı izlemeyen de sanacak ki özellikle de onyekuru ve belhanda ayaklarına gelen her topu ezdiler. bu işlere o kadar alışmışlar ki herkesi billong vs. zannediyor kanatlı tayfa.
Yetenekli kanat oyuncumuz.

Sürekli kendisini geliştiren, oyunun her anında olan ve sürekli arayan bir isim. Şu ana kadar oyuna yaptığı katkılar muazzam ama skora yaptığı katkılar oyunuyla eşit değil. Bunda rakiplerin Galatasaray isminden dolayı kapanıp boşluk bırakmaması da etken. Adana Demispor'da bulduğu boş alanları bulamıyor tabi. Rakip çirkefspor(*)olmayınca da yeni şeyler deneyen de olmuyor haliyle.

Bu sezon kendisinden beklentilerim çok yüksek başaracağına da inanıyorum.