dursun özbek – Gala Sözlük
döneminde yaşadıklarımızı unutmanın mümkün olmadığı eski başkanımız. ancak mevcut seçim şartlarında kötünün iyisidir, hiç değilse fena bir listesi yok.
listesi ne kadar güçlü olursa olsun , kendisinin kulübe verdiği zararı ömrüm boyunca unutmayacağım. Galatasaray başkanlığına yeniden aday olması kötü bir şaka gibi geliyor kulağa. Başarısız baskangillerden.
Karizmatik olmadığı için hakkı yenen galatasaray başkanı. Kurduğu yapılanma ile iki kez şampiyon olduk.
içeride ilk döneminden kalma alacağı yoktur. kalan parasını bağışlamıştır. galatasaray tarihinde hakkında bu kadar yalan ve iftira atılan başka bir başkan daha hatırlamıyorum.
Galatasaray tarihinin en kötü ikinci başkanı.

Zamanında o kadar garip işler yaptı ki taraftarı kulübünden soğuttu. (bkz:cimbom tersten fakslar)
Ama her şey unutuldu yeniden aday olabildi. Kendisi yanına Erden Timur'u alarak iyi bir seçim hamlesi yaptı. Gerçi dışarıdan bakıldığında daha çok Erden Timur kendisini yanına almış gibi gözüküyor ama olsun.

Çok garip bir seçim bizi bekliyor. Keşke iki aday da seçilmese kulübü konsül yönetse antik Roma'da olduğu gibi. Gerçi bu da sıkıntı, bir bakmışsın İmparatoru(*)senatonun ortasında 20den fazla bıçak darbesiyle öldürmüşler.(*)
galatasaray tarihini son 10 yıldan ibaret sananlar tarafından tarihin en kötü ikinci başkanı olduğu iddia edilir.
Özhan başkanın yavaş yavaş unutulmaya başlandığı ortamda yerilmekte olan başkanımız.
Ortalıkta öyle bir bilgi karmaşası var ki kendisi hakkında bir konuda hakkının yenildiğini düşünüyorum. Herkes tutturmuş bir gayrimenkulleri satacak türküsü.

Bugün sayın Erden Timur'un bir röportajını dinledim orada şöyle bir ifadede bulundu. " Gayrimenkulleri satacağız diye bir şey yok hatta hala bizim devletten alamadığımız gayrimenkullerimiz var onları da alıp değerlendireceğiz. " gibisinden. Tam tersi Eşref Hamamcıoğlu tarafının ise " biz kalan yerleri almaya uğraşmayacağız direkt satacağız. " dediğini bizzat kendisinden duyduk.

Taraftar; Dursun Özbek tarafına " gayrimenkullerimizi satacaklar, hain bunlar " diyorken asıl satacağız diyene bu tepkinin neden üçte birini bile göstermiyor bunu da anlayamıyorum. Bizim taraftar malesef dolduruşa çabuk gelen saf bir kitle ben artık buna inanıyorum.