Arda Güler – Gala Sözlük
Lig kozmopoliti, ultra, devasa, über objektif taraftar sözlüğümüz olan galatasaray sözlükte; sabah, öğle, akşam övülen futbolcu.

Hamza Akman ya da x bir Galatasaraylı gençle kıyaslandığında ise "yapmayın bunlar kim, Arda kim" diye kendi gençlerimizi değersizleştiriyorlar. Bu aşırı övülme olayına tepki gösterenlere ise "tabiki öveceğiz, başarılı olsun daha çok öveceğiz" gibisinden şeyler söyleniyor. Komik olan tarafı ise bunu yapanların sürekli rakip takımları övüp, Galatasaray'ı yerden yere vurmaları. Moderasyon bu konuda neden bir şeyler yapmıyor anlayamıyorum. Arda'nın fb futbolcusu olması dışında bir sorun da yok aslında.(*)Fakat bizim sözlüğümüzde(*)fb forumlarından daha fazla övülmesi artık beni illallah ettirdi.

Bu entry bir sözlük eleştirisi oldu ama olsun. Bizim taraftarın sjw hastalığından dolayı kulübün yenmeyen hakkı kalmadı ama nafile.

Not: "Ben objektif taraftarım" derken nasıl bir kafa yaşıyorlar onu da anlamıyorum. Objektif ve taraftar kelimesi tamamen zıt şeyler.
Türk futbolunun son yıllarda çıkardığı en büyük yetenek. Kariyeri bittiğinde pek muhtemel gelmiş geçmiş en iyi türk futbolcu olacak. Rakipte diye bok atmanın alemi yok.
Çok kaliteli genç oyuncular izledik ama bu çocuk farklı böyle devam et koçum efendiliğini bozma
Özel bir yetenek Serdar Dursun frikiği bıraksa belki de hat-trick yapacaktı . Karakteri de sağlam duruyor umarım bu çizgisini bozmaz ve taraflı-tarafsız herkes tarafından taktir edilen bir oyuncu haline bürünür.
türk futbolunun geleceği için başarılı olmasını dilediğim genç futbolcu.