Ersan Çelik – Gala Sözlük
videoÖnceleri deli falan sanmıştım bu kişiyi. Normalde böyle kişileri paylaşıp sözlüğün kalitesini düşürmek istemezdim ama eleman, aralıksız Terim ile alakalı yalan yanlış şeyler söylüyor, iftiralar atıyor, hakaretler ediyor. Hele bir de videoların altında yorumlar var ki ben bir Galatasaray taraftarı olarak okurken utandım. Resmen provokasyon yapıyor, cahil kitleyi peşinden sürüklüyor.

Zamanında Ünal Aysal; Terim'ı gönderdikten sonra bunu Gs Tv'ye çıkarıp hocaya laf ettiriyordu. Şuanki derdi nedir acaba? Gerçi ben şikayet edip geçiyorum önüme çıkınca videoları. Birçoğunuz bilmiyor olabilirsiniz ama siz de karşınıza çıktıkça benim yaptığımı yapmak istersiniz diye düşündüm.
esiki fotospor ve star spor servisinin kurucularından. hususi bir sebebi yok issizlikten böyle oldu. bildigim kadarıyla istanbuldan maddi sorunlardan oturu olarak ayrıldı memleketine dondu baba evine.

Ünal aysal asigi olmasının sebebi de hayatında ilk kez o zaman güzel para kazanmisti hepsi o. ondan Ünal aysala kim karşıysa saldırır veli nimet mevzusu yani...